OpenWoo (1.0.0-beta9) - en to az translation catalogue (42 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: Status
az: Vəziyyət

en: Delete
az: Sil

en: Username
az: İstifadəçinin adı

en: Type
az: Növ

en: Description
az: İzahat

en: Enabled
az: Qoşulub

en: File
az: Fayl

en: Edit
az: Dəyiş

en: Search
az: Axtarış

en: Password
az: Parol

en: Category
az: Kateqoriya

en: Name
az: Ad

en: Go to previous page
az: Əvvəlki səhifəyə keç

en: Go to next page
az: Növbəti səhifəyə keç

en: Summary
az: Xülasə

en: Theme
az: Tema

en: Created
az: Yaradıldı

en: Page
az: Səhifə

en: Published
az: Nəşr edilmişdir

en: General
az: Əsas

en: Your search yielded no results.
az: Axtarışınız heç bir nəticə vermədi.

en: Search results
az: Axtarış nəticələri

en: Changed
az: Dəyişdi

en: ‹ Previous
az: ‹ Əvvəlki

en: Next ›
az: Sonrakı ›

en: Next page
az: Növbəti səhifə

en: Go to first page
az: Birinci səhifəyə keçin

en: Go to last page
az: Son səhifəyə keçin

en: Maximum upload size
az: Maksimum yükləmə ölçüsü

en: Extension
az: Əlavə

en: - Select -
az: - Seçin -

en: Not set
az: Qurulmayıb

en: Items per page
az: Səhifə başına maddələr

en: Pagination
az: Səhifələmə

en: « First
az: « Birinci

en: Last »
az: Son »

en: Current page
az: Cari səhifə

en: Previous page
az: Əvvəlki səhifə

en: Last page
az: Son səhifə

en: First page
az: Birinci səhifə

en: Go to page @key
az: @key səhifəsinə keçin
