OpenWoo (1.0.0-beta9) - en to gl translation catalogue (39 entries)

en: Title
gl: Título

en: Status
gl: Estado

en: Delete
gl: Borrar

en: Username
gl: Nome de usuario/a

en: Type
gl: Tipo

en: Description
gl: Descrición

en: Enabled
gl: Activado

en: File
gl: Ficheiro

en: Edit
gl: Editar

en: Search
gl: Buscar

en: Password
gl: Contrasinal

en: Category
gl: Categoría

en: Name
gl: Nome

en: Go to previous page
gl: Ir á páxina anterior

en: Go to next page
gl: Ir á seguinte páxina

en: Summary
gl: Resumo

en: Theme
gl: Tema

en: Created
gl: Creado

en: Page
gl: Páxina

en: Published
gl: Publicado

en: General
gl: Xeral

en: Attachments
gl: Adxuntos

en: Search results
gl: Resultados da busca

en: Changed
gl: Cambiado

en: ‹ Previous
gl: ‹ Anterior

en: Next ›
gl: Seguinte ›

en: Next page
gl: Páxina Seguinte

en: Go to first page
gl: Ir á primeira páxina

en: Go to last page
gl: Ir á última páxina

en: Maximum upload size
gl: Tamaño máximo de subida

en: Extension
gl: Extensión

en: - Select -
gl: - Seleccione -

en: Items per page
gl: Elementos por páxina

en: Pagination
gl: Paxinación

en: « First
gl: « Primeira

en: Last »
gl: Última »

en: Serial number
gl: Número de serie

en: Current page
gl: Páxina actual

en: Previous page
gl: Páxina anterior
