OpenWoo (1.0.0-beta9) - en to he translation catalogue (47 entries)

en: Title
he: כותרת

en: Status
he: סטטוס

en: Delete
he: מחיקה

en: Username
he: שם משתמש

en: Type
he: סוג

en: Description
he: תיאור

en: Enabled
he: מופעל

en: File
he: קובץ

en: Edit
he: עריכה

en: Search
he: חיפוש

en: Password
he: סיסמה

en: Category
he: קטגוריה

en: Name
he: שם

en: Go to previous page
he: לעמוד הקודם

en: Go to next page
he: לעמוד הבא

en: Summary
he: תקציר

en: URL
he: כתובת URL

en: Theme
he: ערכת עיצוב

en: Created
he: נוצר

en: Page
he: דף

en: Published
he: מפורסם

en: General
he: כללי

en: Your search yielded no results.
he: לא נמצאו תוצאות עבור חיפוש זה.

en: Attachments
he: קבצים מצורפים

en: Search results
he: תוצאות חיפוש

en: Changed
he: השתנה

en: ‹ Previous
he: ‹ הקודם

en: Next ›
he: הבא ›

en: Next page
he: הדף הבא

en: Client
he: לקוח

en: Go to first page
he: לעמוד הראשון

en: Go to last page
he: לעמוד האחרון

en: Maximum upload size
he: גודל קובץ מירבי

en: Extension
he: הרחבה

en: Organization
he: ארגון

en: - Select -
he: - בחירה -

en: Not set
he: לא נקבע

en: Items per page
he: פריטים לעמוד

en: Pagination
he: דפדוף

en: « First
he: « הראשון

en: Last »
he: העמוד האחרון »

en: Serial number
he: מספר סידורי

en: Current page
he: דף נוכחי

en: Previous page
he: הדף הקודם

en: Last page
he: הדף האחרון

en: First page
he: דף ראשון

en: Go to page @key
he: דילוג לדף @key
