OpenWoo (1.0.0-beta9) - en to hi translation catalogue (36 entries)

en: Title
hi: शीर्षक

en: Status
hi: अवस्था

en: Delete
hi: मिटायें

en: Username
hi: प्रयोक्ता का नाम

en: Type
hi: प्रकार

en: Description
hi: उल्लेख

en: Enabled
hi: सक्रिय करें

en: File
hi: फ़ाइल

en: Edit
hi: संपादित करें

en: Search
hi: खोज

en: Password
hi: कूटशब्द

en: Category
hi: वर्ग

en: Name
hi: नाम

en: Go to previous page
hi: पिछले पृष्ठ में जायें।

en: Go to next page
hi: अगले पृष्ठ में जायें।

en: Summary
hi: सारांश

en: URL
hi: यूआरएल

en: Theme
hi: थीम

en: Created
hi: निर्मित

en: Page
hi: पृष्ठ

en: Published
hi: प्रकाशित

en: General
hi: सामान्य

en: Attachments
hi: संलग्नी

en: Manual
hi: मैनुअल

en: Search results
hi: खोज परिणाम

en: Changed
hi: बदल गया

en: ‹ Previous
hi: ‹ पिछला

en: Next ›
hi: अगला ›

en: Next page
hi: अगला पृष्ठ

en: Go to first page
hi: प‌ह‌ले पन्ने प‌र‌ जायें

en: Go to last page
hi: अंतिम‌ पन्ने प‌र‌ जायें

en: - Select -
hi: - चुनें -

en: Items per page
hi: विषय प्रति पृष्ठ

en: « First
hi: « पहला

en: Last »
hi: आखरी »

en: Serial number
hi: क्रमांक
