OpenWoo (1.0.0-beta9) - en to ja translation catalogue (47 entries)

en: Title
ja: タイトル

en: Status
ja: 状態

en: Delete
ja: 削除

en: Username
ja: ユーザー名

en: Type
ja: タイプ

en: Description
ja: 説明

en: Enabled
ja: 有効

en: File
ja: ファイル

en: Edit
ja: 編集

en: Search
ja: 検索

en: Password
ja: パスワード

en: Category
ja: カテゴリー

en: Name
ja: 名前

en: Go to previous page
ja: 前のページへ

en: Go to next page
ja: 次のページへ

en: Summary
ja: 概要

en: Theme
ja: テーマ

en: Created
ja: 作成

en: Page
ja: ページ

en: Published
ja: 掲載

en: General
ja: 全般

en: Your search yielded no results.
ja: 検索に一致する結果はありません。

en: Attachments
ja: 添付

en: Manual
ja: 手動

en: Search results
ja: 検索結果

en: Metadata
ja: メタデータ

en: Changed
ja: 変更済

en: ‹ Previous
ja: ‹ 前

en: Next ›
ja: 次 ›

en: Next page
ja: 次ページ

en: Client
ja: クライアント

en: Go to first page
ja: 先頭ページへ

en: Go to last page
ja: 最終ページへ

en: Maximum upload size
ja: 最大アップロードサイズ

en: Extension
ja: 拡張子

en: Organization
ja: 会社

en: - Select -
ja: - 選択 -

en: Not set
ja: 未設定

en: Items per page
ja: ページ毎の件数

en: Pagination
ja: ページ送り

en: « First
ja: « 最初

en: Last »
ja: 最後 »

en: Serial number
ja: シリアルナンバー

en: Current page
ja: カレントページ

en: Previous page
ja: 前ページ

en: Last page
ja: 最終ページ

en: First page
ja: 先頭ページ
