OpenWoo (1.0.0-beta9) - en to km translation catalogue (26 entries)

en: Title
km: ចំណង​ជើង

en: Status
km: ស្ថានភាព

en: Delete
km: លុប

en: Username
km: ឈ្មោះអ្នក​ប្រើ

en: Type
km: ប្រភេទ

en: Description
km: សេចក្ដី​ពិពណ៌នា

en: Enabled
km: បាន​បើក

en: File
km: ឯកសារ

en: Edit
km: កែសម្រួល

en: Search
km: ស្វែងរក

en: Password
km: ពាក្យ​សម្ងាត់

en: Category
km: ប្រភេទ

en: Name
km: ឈ្មោះ

en: Go to previous page
km: ទៅ​ទំព័រ​មុន

en: Go to next page
km: ទៅ​ទំព័រ​បន្ទាប់

en: Summary
km: សេចក្ដី​សង្ខេប

en: Created
km: បាន​បង្កើត

en: Page
km: ទំព័រ

en: Published
km: បាន​បោះពុម្ព​ផ្សាយ

en: General
km: ទូទៅ​

en: Attachments
km: ឯកសារ​ភ្ជាប់​

en: Search results
km: លទ្ធផល​ស្វែងរក

en: Go to first page
km: ទៅ​ទំព័រ​ដំបូង​

en: Go to last page
km: ទៅ​ទំព័រ​ចុងក្រោយ​

en: Maximum upload size
km: ទំហំ​ផ្ទុក​ឡើង​អតិបរមា

en: - Select -
km: - ជ្រើស -
