OpenWoo (1.0.0-beta9) - en to ms translation catalogue (28 entries)

en: Title
ms: Tajuk

en: Delete
ms: Padam

en: Username
ms: Nama pengguna

en: Type
ms: Jenis

en: Description
ms: Huraian

en: Enabled
ms: Dibolehkan

en: File
ms: Fail

en: Edit
ms: Sunting

en: Search
ms: Carian

en: Password
ms: Kata laluan

en: Category
ms: Kategori

en: Name
ms: Nama

en: Go to previous page
ms: Beredar ke halaman sebelum ini

en: Go to next page
ms: Beredar ke halaman seterusnya

en: Summary
ms: Ringkasan

en: Theme
ms: Tema

en: Created
ms: Diciptakan

en: Page
ms: Halaman

en: Published
ms: Diterbitkan

en: General
ms: Umum

en: Attachments
ms: Lampiran-lampiran

en: Search results
ms: Keputusan carian

en: Go to first page
ms: Beredar ke halaman pertama

en: Go to last page
ms: Beredar ke halaman terakhir

en: Maximum upload size
ms: Saiz muat naik maksimum

en: Extension
ms: Sambungan

en: - Select -
ms: - Pilih -

en: Items per page
ms: Item per halaman
