OpenWoo (1.0.0-beta9) - en to ro translation catalogue (42 entries)

en: Title
ro: Titlu

en: Status
ro: Stare

en: Delete
ro: Șterge

en: Username
ro: Nume utilizator

en: Type
ro: Tip

en: Description
ro: Descriere

en: Enabled
ro: Activat

en: File
ro: Fișier

en: Edit
ro: Editați

en: Search
ro: Căutare

en: Password
ro: Parolă

en: Category
ro: Categorie

en: Name
ro: Nume

en: Go to previous page
ro: Mergi la pagina anterioară

en: Go to next page
ro: Mergeți la pagina următoare

en: Summary
ro: Sumar

en: Theme
ro: Temă

en: Created
ro: Creat

en: Page
ro: Pagina

en: Published
ro: Publicat

en: Your search yielded no results.
ro: Căutarea dumneavoastră nu are nici un rezultat.

en: Attachments
ro: Ataşamente

en: Search results
ro: Rezultatele căutării

en: Changed
ro: Schimbat

en: ‹ Previous
ro: ‹ Anterior

en: Next ›
ro: Următor ›

en: Next page
ro: Pagina următoare

en: Go to first page
ro: Mergi la prima pagină

en: Go to last page
ro: Mergeți la ultima pagină

en: Maximum upload size
ro: Dimensiune maximă încărcare

en: Extension
ro: Extensie

en: - Select -
ro: -Selectați-

en: Not set
ro: Nu este setat

en: Items per page
ro: Elemente pe pagină

en: Pagination
ro: Paginație

en: « First
ro: « Primul

en: Last »
ro: Ultimul »

en: Current page
ro: Pagina curentă

en: Previous page
ro: Pagina anterioară

en: Last page
ro: Ultima pagină

en: First page
ro: Prima pagină

en: Go to page @key
ro: Mergeți la pagina @key
