OpenWoo (1.0.0-beta7) - en to eu translation catalogue (34 entries)

en: Title
eu: Izenburua

en: Status
eu: Egoera

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Type
eu: Mota

en: Description
eu: Azalpena

en: Enabled
eu: Gaituta

en: Edit
eu: Editatu

en: Search
eu: Bilatu

en: Category
eu: Kategoria

en: Name
eu: Izena

en: Go to previous page
eu: Joan aurreko orrira.

en: Go to next page
eu: Joan hurrengo orrira.

en: Summary
eu: Laburpena

en: Theme
eu: Tema

en: Created
eu: Sortua

en: Page
eu: Orria

en: Published
eu: Argitaratua

en: General
eu: Orokorra

en: Your search yielded no results.
eu: Zure bilaketak ez du emaitzik

en: Attachments
eu: Eranskinak

en: Search results
eu: Bilaketaren emaitzak

en: Changed
eu: Aldatuta

en: ‹ Previous
eu: ‹ Aurrekoak

en: Next ›
eu: Hurrengoak ›

en: Go to first page
eu: Joan lehen orrira

en: Go to last page
eu: Joan azken orrira.

en: Maximum upload size
eu: Kargaren gehienezko tamaina

en: Extension
eu: Luzapena

en: Organization
eu: Erakundea

en: - Select -
eu: - Aukeratu -

en: Items per page
eu: Elementuak orriak

en: « First
eu: « Lehenengoa

en: Last »
eu: Azkena »

en: Current page
eu: Uneko orrialdea
