OpenWoo (1.0.0-beta7) - en to fi translation catalogue (44 entries)

en: Title
fi: Otsikko

en: Status
fi: Tila

en: Delete
fi: Poista

en: Type
fi: Tyyppi

en: Description
fi: Kuvaus

en: Enabled
fi: Käytössä

en: Edit
fi: Muokkaa

en: Search
fi: Etsi

en: Category
fi: Kategoria

en: Name
fi: Nimi

en: Go to previous page
fi: Siirry edelliselle sivulle

en: Go to next page
fi: Siirry seuraavalle sivulle

en: Summary
fi: Yhteenveto

en: Theme
fi: Teema

en: Created
fi: Luotu

en: Page
fi: Sivu

en: Published
fi: Julkaistu

en: General
fi: Yleiset asetukset

en: Your search yielded no results.
fi: Hakusi ei tuottanut tuloksia.

en: Attachments
fi: Liitteet

en: Manual
fi: Manuaalinen

en: Search results
fi: Hakutulokset

en: Changed
fi: Muuttunut

en: ‹ Previous
fi: ‹ Edellinen

en: Next ›
fi: Seuraava ›

en: Next page
fi: Seuraava sivu

en: Client
fi: Asiakas

en: Go to first page
fi: Siirry ensimmäiselle sivulle

en: Go to last page
fi: Siirry viimeiselle sivulle

en: Maximum upload size
fi: Suurin siirtokoko

en: Extension
fi: Tiedostopääte

en: Organization
fi: Organisaatio

en: - Select -
fi: - Valitse -

en: Not set
fi: Ei asetettu

en: Items per page
fi: Merkintöjä sivua kohti

en: Pagination
fi: Sivutus

en: « First
fi: « Ensimmäinen

en: Last »
fi: Viimeinen »

en: Current page
fi: Tämänhetkinen sivu

en: Previous page
fi: Edellinen sivu

en: Municipality
fi: Kotipaikka

en: Last page
fi: Viimeinen sivu

en: Max upload size
fi: Suurin latauskoko

en: First page
fi: Ensimmäinen sivu
