OpenWoo (1.0.0-beta7) - en to it translation catalogue (42 entries)

en: Title
it: Titolo

en: Status
it: Stato

en: Delete
it: Elimina

en: Type
it: Tipo

en: Description
it: Descrizione

en: Enabled
it: Attivato

en: Edit
it: Modifica

en: Search
it: Cerca

en: Category
it: Categoria

en: Name
it: Nome

en: Go to previous page
it: Vai alla pagina precedente

en: Go to next page
it: Vai alla pagina successiva

en: Summary
it: Sommario

en: Theme
it: Tema

en: Created
it: Creato

en: Page
it: Pagina

en: Published
it: Pubblicato

en: General
it: Generale

en: Your search yielded no results.
it: La ricerca non ha prodotto risultati.

en: Attachments
it: Allegati

en: Manual
it: Manuale

en: Search results
it: Risultati della ricerca

en: Changed
it: Modificato

en: ‹ Previous
it: ‹ Precedente

en: Next ›
it: Seguente ›

en: Next page
it: Pagina successiva

en: Go to first page
it: Vai alla prima pagina

en: Go to last page
it: Vai all'ultima pagina

en: Maximum upload size
it: Dimensione massima caricamento

en: Extension
it: Estensione

en: Organization
it: Organizzazione

en: - Select -
it: - Scegliere -

en: Not set
it: Non impostato

en: Items per page
it: Voci per pagina

en: Pagination
it: Paginazione

en: « First
it: « Prima

en: Last »
it: Ultima »

en: Serial number
it: Numero seriale

en: Current page
it: Pagina attuale

en: Previous page
it: Pagina precedente

en: Last page
it: Ultima pagina

en: First page
it: Prima pagina
