OpenWoo (1.0.0-beta7) - en to kn translation catalogue (27 entries)

en: Title
kn: ಶೀರ್ಷಿಕೆ

en: Status
kn: ಸ್ಥಿತಿ

en: Delete
kn: ಅಳಿಸಿ ಹಾಕು

en: Type
kn: ಶೈಲಿ

en: Description
kn: ವರ್ಣನೆ

en: Enabled
kn: ಶಕ್ತಗೊಂಡಿದೆ

en: Edit
kn: ಸಂಸ್ಕರಿಸು

en: Search
kn: ಹುಡುಕು

en: Category
kn: ವರ್ಗ

en: Name
kn: ಹೆಸರು

en: Go to previous page
kn: ಹಿಂದಿನ ಪುಟಕ್ಕೆ ತೆರಳು

en: Go to next page
kn: ಮುಂದಿನ ಪುಟಕ್ಕೆ ತೆರಳು

en: Summary
kn: ಸಾರಾಂಶ

en: Theme
kn: ಪರಿಸರವಿನ್ಯಾಸ

en: Created
kn: ನಿರ್ಮಿಸಲಾಗಿದೆ

en: Page
kn: ಪುಟ

en: Published
kn: ಪ್ರಕಟಿತ

en: General
kn: ಜನರಲ್

en: Attachments
kn: ಲಗತ್ತುಗಳು

en: Search results
kn: ಶೋಧನೆಯ ಫಲಿತಾಂಶಗಳು

en: Metadata
kn: ಮೆಟಾಡಾಟ

en: Changed
kn: ಬದಲಾಯಿಸಲಾದ

en: Go to first page
kn: ಮೊದಲ ಪುಟಕ್ಕೆ ತೆರಳು

en: Go to last page
kn: ಕೊನೆಯ ಪುಟಕ್ಕೆ ತೆರಳು

en: Extension
kn: ವಿಸ್ತರಣೆ

en: Organization
kn: ಸಂಸ್ಥೆ

en: Serial number
kn: ಅನುಕ್ರಮ ಸಂಖ್ಯೆ
