OpenWoo (1.0.0-beta7) - en to oc translation catalogue (26 entries)

en: Title
oc: Títol

en: Status
oc: Estatut

en: Delete
oc: Suprimir

en: Type
oc: Tipe

en: Description
oc: Descripcion

en: Enabled
oc: Activat

en: Edit
oc: Modificar

en: Search
oc: Recercar

en: Category
oc: Categoria

en: Name
oc: Nom

en: Go to previous page
oc: Anar a la pagina precedenta

en: Go to next page
oc: Anar a la pagina seguenta

en: Summary
oc: Resumit

en: Theme
oc: Tèma

en: Created
oc: Creat(ada)

en: Page
oc: Pagina

en: Published
oc: Publicat

en: Attachments
oc: Fichièrs estacats

en: Search results
oc: Resultats de la recèrca

en: Changed
oc: Modificat

en: Go to first page
oc: Anar a la primièra pagina

en: Go to last page
oc: Anar a la darrièra pagina

en: Maximum upload size
oc: Talha maximala dels mandadisses

en: - Select -
oc: - Seleccionar -

en: Items per page
oc: Elements per pagina

en: Current page
oc: Pagina actuala
