OpenWoo (1.0.0-beta7) - en to si translation catalogue (10 entries)

en: Title
si: මාතෘකාව

en: Status
si: තත්වය

en: Delete
si: මකාදමන්න

en: Type
si: වර්ගය

en: Description
si: විස්තරය

en: Enabled
si: සක්‍රීයයි

en: Edit
si: සංස්කරණය

en: Search
si: සොයන්න

en: Name
si: නම

en: Items per page
si: පිටුවක දිස්‌වන ඒකක
