Open Y (8.x-0.1) - en to hu translation catalogue (126 entries)

en: Title
hu: Cím

en: Images
hu: Képek

en: Previous
hu: Előző

en: Next
hu: Következő

en: Content
hu: Tartalom

en: Type
hu: Típus

en: Cancel
hu: Mégsem

en: Description
hu: Leírás

en: On
hu: Be

en: Overview
hu: Áttekintés

en: Size
hu: Méret

en: Reset
hu: Alaphelyzet

en: Link
hu: Hivatkozás

en: Image
hu: Kép

en: Category
hu: Kategória

en: Go to previous page
hu: Ugrás az előző oldalra

en: Go to next page
hu: Ugrás a következő oldalra

en: Help
hu: Súgó

en: Sunday
hu: vasárnap

en: Monday
hu: hétfő

en: Tuesday
hu: kedd

en: Wednesday
hu: szerda

en: Thursday
hu: csütörtök

en: Friday
hu: péntek

en: Saturday
hu: szombat

en: Program
hu: Műsor

en: Icon
hu: Ikon

en: Time
hu: Idő

en: Teaser
hu: Bevezető

en: Text
hu: Szöveg

en: Layout
hu: Elrendezés

en: Continue
hu: Folytatás

en: Email
hu: E-mail

en: Files
hu: Fájlok

en: Created
hu: Létrehozva

en: All
hu: Mind

en: Add content
hu: Tartalom hozzáadása

en: Area
hu: Terület

en: Page title
hu: Oldal címe

en: Block
hu: Blokk

en: Off
hu: Ki

en: Location
hu: Helyszín

en: Promoted to front page
hu: Címlapra helyezve

en: Gallery
hu: Galéria

en: Phone
hu: Telefon

en: Address
hu: Cím

en: Desc
hu: Csökk

en: Text color
hu: Szövegszín

en: Color
hu: Szín

en: User login
hu: Bejelentkezés

en: Class
hu: Osztály

en: Filters
hu: Szűrők

en: Latitude
hu: Földrajzi szélesség

en: Longitude
hu: Földrajzi hosszúság

en: Sort by
hu: Rendezés

en: Gender
hu: Nem

en: Male
hu: Férfi

en: Female
hu: Nő

en: Activity
hu: Tevékenység

en: Caption
hu: Képaláírás

en: Days
hu: Napok

en: Video
hu: Videó

en: Style
hu: Stílus

en: Session
hu: Munkamenet

en: Membership
hu: Tagság

en: Link color
hu: Hivatkozás színe

en: Document
hu: Dokumentum

en: ‹ Previous
hu: ‹ Előző

en: Next ›
hu: Következő ›

en: Related content
hu: Kapcsolódó tartalom

en: Tabs
hu: Fülek

en: Next page
hu: Következő oldal

en: Anonymous user
hu: Névtelen felhasználó

en: Apply
hu: Alkalmaz

en: Authenticated user
hu: Azonosított felhasználó

en: Menu link title
hu: Menüpont neve

en: Administrator
hu: Adminisztrátor

en: Offset
hu: Eltolás

en: Headline
hu: Címsor

en: Welcome to
hu: Üdvözlet

en: Main navigation
hu: Fő navigáció

en: Upload images
hu: Képek feltöltése

en: Primary tabs
hu: Elsődleges fülek

en: Secondary tabs
hu: Másodlagos fülek

en: Directions
hu: Útmutatások

en: Exclusions
hu: Kizárások

en: Locations
hu: Helyszínek

en: Menu links
hu: Menühivatkozások

en: mobile
hu: mobil

en: Items per page
hu: Elemek száma oldalanként

en: - All -
hu: – Mind –

en: Publishing status
hu: Közzététel állapota

en: Pagination
hu: Oldalszámozás

en: Powered by Drupal
hu: Drupal működteti

en: All Images
hu: Összes kép

en: Blog Post
hu: Blogcikk

en: Breadcrumbs
hu: Morzsák

en: Facility
hu: Naplózó rendszer

en: Status messages
hu: Állapotüzenetek

en: Main page content
hu: Az oldal fő tartalma

en: Menu title
hu: Menücím

en: Video URL
hu: Videó webcíme

en: Main background
hu: Általános háttér

en: Footer background
hu: Lábléc háttere

en: Term Description
hu: Kifejezés leírása

en: Header background
hu: Fejléc háttere

en: Previous page
hu: Előző oldal

en: Image name
hu: Kép neve

en: Footer menu
hu: Lábléc menü

en: Asc
hu: Növ

en: Master
hu: Mester

en: Neighborhood
hu: Környék

en: Load More
hu: Továbbiak betöltése

en: Date & Time
hu: Dátum és időpont

en: Full HTML
hu: Teljes HTML

en: Administrative summary
hu: Adminisztratív összegzés

en: Simple content
hu: Egyszerű tartalom

en: Site branding
hu: Webhely márkázása

en: Submitted by @author_name on @date
hu: @author_name küldte be @date időpontban

en: Primary admin actions
hu: Elsődleges adminisztrátori műveletek

en: User account menu
hu: Felhasználói fiók menüje

en: Basic block
hu: Egyszerű blokk

en: Site section links
hu: Webhely alegységeire mutató hivatkozások

en: Media name
hu: Média neve

en: Parent menu link
hu: Szülő menühivatkozás

en: Documents Library
hu: Dokumentumkönyvtár
