Open Y (8.x-0.1) - en to hy translation catalogue (42 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Images
hy: Նկարներ

en: Previous
hy: Նախորդը

en: Next
hy: Հաջորդը

en: Content
hy: Պարունակություն

en: Type
hy: Տեսակ

en: Cancel
hy: Չեղարկել

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: Size
hy: Չափ

en: Link
hy: Հղում

en: Image
hy: Նկար

en: Category
hy: Կատեգորիա

en: Go to previous page
hy: Անցնել նախորդ էջին

en: Go to next page
hy: Անցնել հաջորդ էջին

en: Help
hy: Օգնություն

en: Sunday
hy: Կիրակի

en: Monday
hy: Երկուշաբթի

en: Tuesday
hy: Երեքշաբթի

en: Wednesday
hy: Չորեքշաբթի

en: Thursday
hy: Հինգշաբթի

en: Friday
hy: Ուրբաթ

en: Saturday
hy: Շաբաթ

en: Time
hy: Ժամանակ

en: Text
hy: Տեքստ

en: Continue
hy: Շարունակել

en: Email
hy: Էլ. փոստ

en: Files
hy: Ֆայլեր

en: Created
hy: Ստեղծվել է

en: Add content
hy: Նյութ ավելացնել

en: Area
hy: Տարածք

en: Page title
hy: Էջի վերնագիր

en: Block
hy: Բլոկ

en: Location
hy: գտնվելու վայրը

en: Color
hy: Գույն

en: User login
hy: Օգտագործողի մուտք

en: Sort by
hy: Դասակարգել ըստ

en: Session
hy: Սեսիա

en: Anonymous user
hy: Անանուն օգտատեր

en: Menu link title
hy: Մենյուի հղումի վերնագիր

en: Administrator
hy: Ադմինիստրատոր

en: Status messages
hy: Ստատուս հաղորդագրություններ

en: Basic block
hy: Հիմնական բլոկ
