Open Y (8.x-0.1) - en to km translation catalogue (52 entries)

en: Title
km: ចំណង​ជើង

en: Images
km: រូបភាព

en: Previous
km: មុន

en: Next
km: បន្ទាប់

en: Content
km: មាតិកា

en: Type
km: ប្រភេទ

en: Cancel
km: បោះបង់

en: Description
km: សេចក្ដី​ពិពណ៌នា

en: Overview
km: ទិដ្ឋភាព​ទូទៅ

en: Size
km: ទំហំ

en: Reset
km: កំណត់​ឡើង​វិញ

en: Link
km: តំណ

en: Image
km: រូប​ភាព

en: Category
km: ប្រភេទ

en: Go to previous page
km: ទៅ​ទំព័រ​មុន

en: Go to next page
km: ទៅ​ទំព័រ​បន្ទាប់

en: Help
km: ជំនួយ

en: Sunday
km: អាទិត្យ

en: Monday
km: ច័ន្ទ

en: Tuesday
km: អង្គារ

en: Wednesday
km: ពុធ

en: Thursday
km: ព្រហស្បតិ៍

en: Friday
km: សុក្រ

en: Saturday
km: សៅរ៍

en: Time
km: ពេលវេលា

en: Teaser
km: ចំណោទ​បញ្ហា

en: Text
km: អត្ថបទ

en: Continue
km: បន្ត

en: Email
km: អ៊ីមែល

en: Files
km: ឯកសារ

en: Created
km: បាន​បង្កើត

en: All
km: ទាំងអស់

en: Add content
km: បន្ថែម​មាតិកា

en: Page title
km: ចំណងជើង​ទំព័រ

en: Block
km: ប្លុក

en: Location
km: ទីតាំង

en: Promoted to front page
km: ផ្សាយ​ទៅ​ទំព័រ​មុខ

en: Text color
km: ពណ៌​អត្ថបទ

en: Color
km: ពណ៌

en: User login
km: ការ​ចូល​របស់​អ្នក​ប្រើ

en: Blog
km: កំណត់​ហេតុ​បណ្ដាញ

en: Filters
km: តម្រង

en: Session
km: សម័យ

en: Link color
km: ពណ៌​តំណ

en: Anonymous user
km: អ្នក​ប្រើ​អនាមិក

en: Menu link title
km: ចំណងជើង​តំណ​ម៉ឺនុយ

en: Primary tabs
km: ផ្ទាំង​ចម្បង

en: Secondary tabs
km: ផ្ទាំង​រង

en: Powered by Drupal
km: ដំណើរ​ការ​ដោយ​​ Drupal

en: Main page content
km: មាតិកា​ទំព័រ​មេ

en: Main background
km: ផ្ទៃ​ខាងក្រោយ​មេ

en: Footer background
km: ផ្ទៃ​ខាងក្រោយ​របស់​បាតកថា
