Open Y (8.x-0.1) - en to ku translation catalogue (48 entries)

en: Title
ku: ناونیشان

en: Images
ku: وێنه‌کان

en: Previous
ku: پێشوو

en: Next
ku: دواتر

en: Content
ku: ناوەڕۆک

en: Type
ku: جۆر

en: Cancel
ku: پاشگه‌زبه‌وه‌

en: Description
ku: دەربارە

en: Overview
ku: پیشاندانی گشتی

en: Size
ku: قەبارە

en: Reset
ku: گەڕاندنەوە بۆ باری سەرەتایی

en: Link
ku: بەستەر

en: Image
ku: وێنە

en: Category
ku: پۆل

en: Go to previous page
ku: بڕۆ بۆ پەڕەی پێشوو

en: Go to next page
ku: بڕۆ بۆ په‌ڕه‌ی داهاتوو

en: Help
ku: یارمەتی

en: Sunday
ku: یەکشەممە

en: Monday
ku: دووشەممە

en: Tuesday
ku: سێشەممە

en: Wednesday
ku: چوارشەممە

en: Thursday
ku: پێجشەممە

en: Friday
ku: هەینی

en: Saturday
ku: شەممە

en: Time
ku: کات

en: Text
ku: دەق

en: Continue
ku: بەردەوام بە

en: Email
ku: ئیمێل

en: Files
ku: پەڕگەکان

en: Created
ku: درووستکراوە

en: All
ku: هەموو

en: Add content
ku: زیادکردنی ناوەڕۆک

en: Page title
ku: ناونیشانی په‌ڕه‌

en: Block
ku: بلۆک

en: Location
ku: شوێن

en: Promoted to front page
ku: لە پەڕەی سەرەتادا بڵاوکراوەتەوە

en: Text color
ku: ڕه‌نگی نووسین

en: Color
ku: ڕه‌نگ

en: User login
ku: چوونەژوورەوەی ئەندام

en: Blog
ku: بڵاگ

en: Filters
ku: پاڵێوەرەکان

en: Link color
ku: ڕەنگی بەستەر

en: Next page
ku: پەڕەی داهاتوو

en: Anonymous user
ku: بەکارهێنەری نەناسراو

en: Menu link title
ku: ناونیشانی بەستەری پێڕست

en: Powered by Drupal
ku: بە دروپاڵ کاردەکات

en: Main page content
ku: ناوەڕۆکی پەڕەی سەرەکی

en: Main background
ku: پاشبنەمای سەرەکی
