Open Y (8.x-0.1) - en to mr translation catalogue (45 entries)

en: Title
mr: शीर्षक

en: Images
mr: चित्रे

en: Previous
mr: मागील

en: Next
mr: पुढील

en: Content
mr: साहित्य

en: Type
mr: प्रकार

en: Cancel
mr: रद्द

en: Description
mr: अधिक माहिती

en: On
mr: वर

en: Size
mr: आकार

en: Reset
mr: पुर्ववत

en: Link
mr: दुवा

en: Image
mr: छायाचित्र

en: Category
mr: वर्ग

en: Go to previous page
mr: मागच्या पानावर जा

en: Go to next page
mr: पुढच्या पानावर जा

en: Help
mr: मदत

en: Sunday
mr: रवीवार

en: Monday
mr: सोमवार

en: Tuesday
mr: मंगळवार

en: Wednesday
mr: बुधवार

en: Thursday
mr: गुरुवार

en: Friday
mr: शुक्रवार

en: Saturday
mr: शनीवार

en: Program
mr: कार्यक्रम

en: Time
mr: वेळ

en: Text
mr: अक्षर

en: Layout
mr: मांडणी

en: Email
mr: ईमेल

en: Files
mr: फाईल्स

en: Created
mr: प्रकाशन

en: All
mr: सर्व

en: Add content
mr: लिखाण समाविष्ट करा

en: Page title
mr: पृष्ठ शीर्षक

en: Block
mr: भाग

en: Off
mr: बंद

en: Location
mr: स्थळ

en: Phone
mr: दूरध्वनी

en: Address
mr: पत्ता

en: Text color
mr: अक्षराचा रंग

en: Color
mr: रंग

en: User login
mr: सदस्य आगमन

en: Sort by
mr: क्रमवारी नुसार लावा

en: Days
mr: दिवस

en: Powered by Drupal
mr: 'द्रुपल'मध्ये बनवलेली साईट
