Open Y (8.x-0.1) - en to os translation catalogue (22 entries)

en: Title
os: Сæр

en: Next
os: Дарддæр

en: Content
os: Мидис

en: Type
os: Тип

en: Cancel
os: Аппар

en: Description
os: Афыст

en: Overview
os: Афæлгæст

en: Size
os: Ас

en: Reset
os: Раздæрау

en: Image
os: Сурæт

en: Category
os: Категори

en: Go to previous page
os: Раздæры фарсмæ

en: Go to next page
os: Рахиз дарддæры фарсмæ

en: Help
os: Æмбарынгæнæн

en: Sunday
os: хуыцаубон

en: Monday
os: къуырисæр

en: Tuesday
os: дыццæг

en: Wednesday
os: æртыццæг

en: Thursday
os: цыппæрæм

en: Friday
os: майрæмбон

en: Saturday
os: сабат

en: Time
os: Афон
