Open Y (8.x-0.1) - en to sl translation catalogue (44 entries)

en: Title
sl: Naslov

en: Images
sl: Slike

en: Previous
sl: Predhodna

en: Next
sl: Naslednja

en: Content
sl: Vsebine

en: Type
sl: Tip

en: Cancel
sl: Prekliči

en: Description
sl: Opis

en: Overview
sl: Pregled

en: Size
sl: Velikost

en: Reset
sl: Ponastavi

en: Link
sl: Povezava

en: Image
sl: Slika

en: Category
sl: Kategorija

en: Go to previous page
sl: Pojdi na prejšnjo stran

en: Go to next page
sl: Pojdi na naslednjo stran

en: Help
sl: Pomoč

en: Sunday
sl: nedelja

en: Monday
sl: ponedeljek

en: Tuesday
sl: torek

en: Wednesday
sl: sreda

en: Thursday
sl: četrtek

en: Friday
sl: petek

en: Saturday
sl: sobota

en: Time
sl: Čas

en: Text
sl: Besedilo

en: Layout
sl: Postavitev

en: Continue
sl: Nadaljuj

en: Created
sl: Ustvarjeno

en: All
sl: Vsi

en: Add content
sl: Dodaj vsebino

en: Page title
sl: Naslov strani

en: Block
sl: Blok

en: Location
sl: Mesto

en: Promoted to front page
sl: Prikaži na prvi strani

en: Text color
sl: Barva besedila

en: Color
sl: Barva

en: User login
sl: Prijava

en: Filters
sl: Filtri

en: Session
sl: Seja

en: Anonymous user
sl: Anonimni uporabnik

en: Menu link title
sl: Naslov povezave v meniju

en: Primary tabs
sl: Primarni zavihki

en: Secondary tabs
sl: Sekundarni zavihki
