Open Y (8.x-0.1) - en to ur translation catalogue (36 entries)

en: Title
ur: عنوان

en: Images
ur: تصاویر

en: Previous
ur: گزشتہ

en: Next
ur: اگلا

en: Content
ur: متن

en: Type
ur: قِسم

en: Cancel
ur: منسوخ کریں

en: Description
ur: وضاحت

en: On
ur: آن

en: Overview
ur: جائزہ

en: Size
ur: حجم

en: Reset
ur: دوبارہ ترتیب دیں

en: Link
ur: ربط

en: Image
ur: تصویر

en: Category
ur: زمرہ

en: Go to previous page
ur: گزشتہ صفحے پر جائیں

en: Go to next page
ur: اگلے صفحے پےجاءیے

en: Help
ur: مدد

en: Sunday
ur: اتوار

en: Monday
ur: سوموار

en: Tuesday
ur: منگل

en: Wednesday
ur: بدھ

en: Thursday
ur: جمعرات

en: Friday
ur: جمعہ

en: Saturday
ur: سنیچر

en: Icon
ur: آئیکن

en: Time
ur: وقت

en: Text
ur: متن

en: Email
ur: ای میل

en: Block
ur: بلاک

en: Color
ur: رنگ

en: Blog
ur: بلاگ

en: Sort by
ur: کی طرف سے  کی گئی مرتب سازی

en: ‹ Previous
ur: › گزشتہ

en: ‹‹
ur: ››

en: ››
ur: ‹‹
