Open Y (8.x-0.2) - en to mn translation catalogue (54 entries)

en: Forms
mn: Маягтууд

en: Title
mn: Гарчиг

en: Images
mn: Зураг

en: Previous
mn: Өмнөх

en: Next
mn: Дараах

en: select
mn: Сонгох

en: Delete
mn: Устгах

en: Content
mn: Агуулга

en: Type
mn: Төрөл

en: Cancel
mn: Цуцлах

en: Description
mn: Тайлбар

en: Overview
mn: Ерөнхий агуулга

en: Edit
mn: Засварлах

en: Date
mn: Огноо

en: Size
mn: Хэмжээ

en: Search
mn: Хайх

en: Reset
mn: Анхны хэвд оруулах

en: Link
mn: Холбоос

en: Image
mn: Зураг

en: Category
mn: Ангилал

en: Name
mn: Нэр

en: Go to previous page
mn: Өмнөх хуудсанд очих

en: Go to next page
mn: Дараагийн хуудсанд очих

en: Preview
mn: Урьдчилан харах

en: Help
mn: Тусламж

en: Sunday
mn: Ням

en: Monday
mn: Даваа

en: Tuesday
mn: Мягмар

en: Wednesday
mn: Лхагва

en: Thursday
mn: Пүрэв

en: Friday
mn: Баасан

en: Saturday
mn: Бямба

en: Time
mn: Цаг

en: View
mn: Харах

en: Text
mn: Текст

en: Continue
mn: Үргэжлүүлэх

en: Email
mn: Имэйл

en: Files
mn: Файлууд

en: Created
mn: Үүссэн

en: All
mn: Бүгд

en: Add content
mn: Агууламж нэмэх

en: Page title
mn: Хуудсын гарчиг

en: Block
mn: Хавтан

en: Logo
mn: Лого

en: Location
mn: Байрлал

en: Authored by
mn: Зохиосон

en: Background color
mn: Суурь өнгө

en: Text color
mn: Текстний өнгө

en: Color
mn: Өнгө

en: User login
mn: Хэрэглэгч нэвтрэх

en: Blog
mn: Блог

en: Save settings
mn: Тохиргоог хадгалах

en: Language code
mn: Хэлний код

en: Machine name
mn: Компьютерийн нэр
