Open Y (8.x-0.2) - en to nn translation catalogue (64 entries)

en: Forms
nn: Skjema

en: Title
nn: Tittel

en: Images
nn: Bilete

en: Previous
nn: Forrige

en: Next
nn: Neste

en: Delete
nn: Slett

en: Content
nn: Innhald

en: Cancel
nn: Avbryt

en: Description
nn: Beskriving

en: On
nn: På

en: Overview
nn: Oversikt

en: Edit
nn: Rediger

en: Date
nn: Dato

en: Search
nn: Søk

en: Reset
nn: Sett til standard

en: Link
nn: Lenke

en: Image
nn: Bilete

en: Category
nn: Kategori

en: Name
nn: Namn

en: Go to previous page
nn: Gå til forrige side

en: Go to next page
nn: Gå til neste side

en: Label
nn: Etikett

en: Preview
nn: Førehandsvis

en: Help
nn: Hjelp

en: Summary
nn: Samandrag

en: Sunday
nn: Søndag

en: Monday
nn: Måndag

en: Tuesday
nn: Tysdag

en: Wednesday
nn: Onsdag

en: Thursday
nn: Torsdag

en: Friday
nn: Fredag

en: Saturday
nn: Laurdag

en: Time
nn: Tid

en: View
nn: Sjå på

en: Continue
nn: Hald fram

en: Created
nn: Laga

en: All
nn: Alle

en: Add content
nn: Legg til innhald

en: Block
nn: Blokk

en: Off
nn: Av

en: Location
nn: Stad

en: Promoted to front page
nn: Flytta fram til framsida

en: Authored by
nn: Skrive av

en: Prev
nn: Forrige

en: Phone
nn: Telefon

en: Address
nn: Adresse

en: Text color
nn: Tekstfarge

en: Color
nn: Farge

en: User login
nn: Brukarinnlogging

en: Blog
nn: Blogg

en: Class
nn: Klasse

en: Filters
nn: Filter

en: Save settings
nn: Lagre innstillingar

en: Sort by
nn: Sorter etter

en: month
nn: månad

en: Session
nn: Økt

en: Link color
nn: Lenkefarge

en: Apply
nn: Bruk

en: Language code
nn: Språkkode

en: Menu link title
nn: Menylenketittel

en: Machine name
nn: Datamaskinnamn

en: - All -
nn: - Alle -

en: Main background
nn: Hovudbakgrunn

en: Footer background
nn: Bakgrunn for botntekst
