Open Y (8.x-0.2) - en to sk translation catalogue (110 entries)

en: Forms
sk: Formuláre

en: Title
sk: Názov

en: Images
sk: Obrázky

en: Previous
sk: Predchádzajúce

en: Next
sk: Ďalej

en: select
sk: výber

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Content
sk: Obsah

en: Type
sk: Typ

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: Description
sk: Popis

en: On
sk: Zapnúť

en: Overview
sk: Prehľad

en: Edit
sk: Upraviť

en: Date
sk: Dátum

en: Size
sk: Veľkosť

en: Search
sk: Vyhľadávanie

en: Link
sk: Odkaz

en: Image
sk: Obrázok

en: Category
sk: Kategória

en: Name
sk: Názov

en: Go to previous page
sk: Prejsť na predchádzajúcu stranu

en: Go to next page
sk: Prejsť na ďalšiu stranu

en: Label
sk: Označenie

en: Preview
sk: Náhľad

en: Help
sk: Pomoc

en: Summary
sk: Zhrnutie

en: Sunday
sk: nedeľa

en: Monday
sk: pondelok

en: Tuesday
sk: utorok

en: Wednesday
sk: streda

en: Thursday
sk: štvrtok

en: Friday
sk: piatok

en: Saturday
sk: sobota

en: Icon
sk: Ikona

en: Time
sk: Čas

en: View
sk: Zobraziť

en: Teaser
sk: Upútavka

en: Layout
sk: Rozloženie

en: Continue
sk: Pokračovať

en: Email
sk: E-mail

en: Files
sk: Súbory

en: Created
sk: Vytvorené

en: All
sk: Všetky

en: Add content
sk: Pridať obsah

en: Area
sk: Oblasť

en: Page title
sk: Názov stránky

en: Block
sk: Blok

en: Off
sk: Vypnúť

en: Location
sk: Umiestnenie

en: Promoted to front page
sk: Zobrazené na titulnej strane

en: Gallery
sk: Galéria

en: Authored by
sk: Autor

en: Prev
sk: Predch

en: Phone
sk: Telefón

en: Address
sk: Adresa

en: Desc
sk: Zostupne

en: Background color
sk: Farba pozadia

en: Text color
sk: Farba textu

en: Color
sk: Farba

en: User login
sk: Prihlásenie

en: Class
sk: Trieda

en: Filters
sk: Filtre

en: Save settings
sk: Uložiť nastavenia

en: Sort by
sk: Zoradiť podľa

en: Full
sk: Plný

en: Are you sure you want to delete %name?
sk: Naozaj chcete odstrániť %name?

en: Activity
sk: Aktivita

en: Caption
sk: Popis

en: Days
sk: Dni

en: Style
sk: Štýl

en: Link color
sk: Farba odkazu

en: Changed
sk: Zmenené

en: Image Link
sk: Prepojenie na obrázok

en: ‹ Previous
sk: ‹ Predchádzajúci

en: Next ›
sk: Ďalej

en: Related content
sk: Súvisiaci obsah

en: Tabs
sk: Záložky

en: Next page
sk: Ďalšia strana

en: Anonymous user
sk: Anonymný používateľ

en: Apply
sk: Použiť

en: Google Maps API key
sk: Kľúč Google Maps API

en: Distance
sk: Vzdialenosť

en: Language code
sk: Kód jazyka

en: Authenticated user
sk: Prihlásený používateľ

en: Menu link title
sk: Názov odkazu v menu

en: Mapping
sk: Mapovanie

en: Administrator
sk: Administrátor

en: Offset
sk: Ofset

en: Machine name
sk: Strojový názov

en: About
sk: Informácie o

en: Welcome to
sk: Vitajte v

en: Primary tabs
sk: Primárne karty

en: Secondary tabs
sk: Sekundárne karty

en: Menu links
sk: Odkazy v menu

en: Items per page
sk: Položky na stránku

en: - All -
sk: - Všetky -

en: Pagination
sk: Stránkovanie

en: Powered by Drupal
sk: Beží na Drupale

en: All Images
sk: Všetky obrázky

en: Main page content
sk: Hlavný obsah stránky

en: Main background
sk: Hlavné pozadie

en: Footer background
sk: Pozadie päty

en: Previous page
sk: Predchádzajúca strana

en: Footer menu
sk: Menu v päte

en: Asc
sk: Vzostupne

en: Submitted by @author_name on @date
sk: Pridal/a @author_name dňa @date

en: User account menu
sk: Používateľské menu

en: content @type: deleted @label.
sk: @type: @label bol odstránený.

en: Media name
sk: Názov média
