Open Y (8.x-0.2) - en to th translation catalogue (64 entries)

en: Forms
th: ฟอร์ม

en: Title
th: หัวข้อ

en: Images
th: รูปภาพ

en: Previous
th: ก่อนหน้า

en: Next
th: ถัดไป

en: select
th: เลือก

en: Delete
th: ลบ

en: Type
th: ประเภท

en: Cancel
th: ยกเลิก

en: Description
th: คำอธิบาย

en: On
th: เปิด

en: Overview
th: ภาพรวม

en: Edit
th: แก้ไข

en: Date
th: วันที่

en: Search
th: ค้นหา

en: Link
th: ลิงค์

en: Category
th: หมวดหมู่

en: Go to previous page
th: ไปหน้าก่อน

en: Go to next page
th: ไปหน้าถัดไป

en: Label
th: ป้ายชื่อ

en: Sunday
th: อาทิตย์

en: Monday
th: จันทร์

en: Tuesday
th: อังคาร

en: Wednesday
th: พุธ

en: Thursday
th: พฤหัสบดี

en: Friday
th: ศุกร์

en: Saturday
th: เสาร์

en: Time
th: เวลา

en: View
th: ดู

en: Text
th: ข้อความ

en: ID
th: ไอดี

en: Continue
th: ดำเนินการต่อ

en: Email
th: อีเมล

en: Created
th: สร้างเมื่อ

en: All
th: ทั้งหมด

en: Add content
th: เพิ่มเนื้อหา

en: Logo
th: โลโก้

en: Off
th: ปิด

en: Location
th: สถานที่ตั้ง

en: Authored by
th: โพสต์โดย

en: Phone
th: โทรศัพท์

en: Fax
th: โทรสาร

en: Address
th: ที่อยู่

en: Text color
th: สีของข้อความ

en: Color
th: สี

en: Blog
th: บล็อก

en: Banner
th: ตราสินค้า

en: Filters
th: ตัวกรอง

en: Save settings
th: บันทึกค่า

en: Video
th: วีดีโอ

en: Link color
th: สีของลิงก์

en: Changed
th: เปลี่ยน

en: ‹ Previous
th: ‹ previous

en: Next ›
th: next ›

en: Menu link title
th: รายการ

en: Administrator
th: ผู้ดูแลระบบ

en: Machine name
th: ชื่อสำหรับอ้างอิง

en: About
th: เกี่ยวกับ

en: Publishing status
th: สถานะการเผยแพร่

en: Previous page
th: หน้าก่อนหน้า

en: Neighborhood
th: บริเวณใกล้เคียง

en: Landing Page
th: หน้าเว็บไซต์ลูกค้า

en: Administrative summary
th: สรุปการบริหาร

en: Site section links
th: Use this for linking to the main site sections.
