Open Y (8.x-0.2) - en to mn translation catalogue (33 entries)

en: Title
mn: Ат

en: Delete
mn: Ыраары

en: Content
mn: Утка

en: Type
mn: Янзы

en: Cancel
mn: Соксаары

en: Description
mn: Тодарадып бижиири

en: Edit
mn: Өскертири

en: Date
mn: Ай, хүн

en: Search
mn: Дилээри

en: Link
mn: Шөлүлге

en: Image
mn: Чурук

en: Category
mn: Бөлүк

en: Name
mn: Ат

en: Go to previous page
mn: Мурунда арынче баары

en: Go to next page
mn: Соонда арынче баары

en: Help
mn: Дуза

en: Sunday
mn: Улуг хүн

en: Monday
mn: Бир дугаар хүн

en: Tuesday
mn: Ийи дугаар хүн

en: Wednesday
mn: Үш дугаар хүн

en: Thursday
mn: Дөрт дугаар хүн

en: Friday
mn: Беш дугаар хүн

en: Saturday
mn: Чартык улуг хүн

en: View
mn: Көөрү

en: All
mn: Шупту

en: Add content
mn: Утканы немээри

en: Page title
mn: Арынның ады

en: Block
mn: Аптара

en: User login
mn: Кирери

en: Blog
mn: Блог

en: Filters
mn: Шүүрлер

en: Link color
mn: Шөлүлгениң өңү

en: About
mn: Дугайында
