Open Y (8.x-0.3) - en to ast translation catalogue (53 entries)

en: Home
ast: Entamu

en: Title
ast: Títulu

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Content
ast: Conteníu

en: Type
ast: Triba

en: Cancel
ast: Encaboxar

en: Description
ast: Descripción

en: Overview
ast: Vista xeneral

en: Edit
ast: Editar

en: Date
ast: Data

en: Size
ast: Tamañu

en: Search
ast: Guetar

en: Reset
ast: Reafitar

en: Link
ast: Enllaz

en: Image
ast: Imaxe

en: Category
ast: Categoría

en: Name
ast: Nome

en: Go to previous page
ast: Dir a la páxina anterior

en: Go to next page
ast: Dir a la páxina siguiente

en: Label
ast: Etiqueta

en: Preview
ast: Entever

en: Help
ast: Aida

en: Summary
ast: Resume

en: Sunday
ast: Domingu

en: Monday
ast: Llunes

en: Tuesday
ast: Martes

en: Wednesday
ast: Miércoles

en: Thursday
ast: Xueves

en: Friday
ast: Vienres

en: Saturday
ast: Sábadu

en: Time
ast: Hora

en: View
ast: Vista

en: Text
ast: Testu

en: Continue
ast: Siguir

en: Email
ast: Corréu electrónicu

en: Files
ast: Ficheros

en: Created
ast: Fechu

en: All
ast: Too

en: Add content
ast: Amestar conteníu

en: Page title
ast: Títulu de la páxina

en: Block
ast: Bloque

en: Header
ast: Encabezáu

en: Footer
ast: Pie de páxina

en: Location
ast: Llugar

en: Authored by
ast: Fechu por

en: Background color
ast: Color de fondu

en: Text color
ast: Color del testu

en: User login
ast: Nome d'usuariu

en: Blog
ast: Blogue

en: Filters
ast: Filtros

en: Save settings
ast: Guardar preferencies

en: Session
ast: Sesión

en: Link color
ast: Color del enllaz
