Open Y (8.x-0.3) - en to ht translation catalogue (39 entries)

en: Type
ht: Tip

en: Description
ht: Deskripsyon

en: On
ht: Ouvè

en: Date
ht: Dat

en: Size
ht: Grosè

en: Search
ht: Chèche

en: Image
ht: Imaj

en: Name
ht: Non

en: Help
ht: Èd

en: Icon
ht: Ikon

en: Files
ht: Fichye

en: All
ht: Tout

en: Add content
ht: Ajoute kontni

en: Page title
ht: Tit paj

en: Block
ht: Blòk

en: Off
ht: Fèmen

en: Footer
ht: Pye paj

en: Promoted to front page
ht: Fè pwomosyon sou paj akèy la

en: Desc
ht: Des

en: Changed
ht: Chanje

en: ‹ Previous
ht: ‹ Presedan

en: Next ›
ht: Swivan ›

en: Anonymous user
ht: Itilizatè anonim

en: Apply
ht: Aplike

en: Language code
ht: Kòd lang lan

en: Authenticated user
ht: Itilizatè otantifye

en: Administrator
ht: Administratè

en: Skip to main content
ht: Ale nan kontni prensipal la

en: Main navigation
ht: Meni prensipal

en: Secondary tabs
ht: Dezyèm kolòn

en: Items per page
ht: Eleman pou chak paj

en: - All -
ht: - Tout -

en: Main page content
ht: Kontni paj prensipal la

en: Footer menu
ht: Meni pye paj la

en: Asc
ht: Mont

en: Full HTML
ht: HTML konplè

en: Site branding
ht: Eslogan sit la

en: User account menu
ht: Meni kont itilizatè

en: Basic block
ht: Blòk bazik
