Open Y (8.x-0.3) - en to kk translation catalogue (61 entries)

en: Forms
kk: Қалыптар

en: Home
kk: Басты бет

en: Title
kk: Атауы

en: Images
kk: Суреттер

en: Previous
kk: Алдыңғы

en: Next
kk: Келесі

en: select
kk: таңдау

en: Delete
kk: Өшіру

en: Content
kk: Контент

en: Type
kk: Тип

en: Cancel
kk: Келіспеу

en: Description
kk: Сипаттама

en: Overview
kk: Шолу

en: Edit
kk: Өңдеу

en: Date
kk: Датасы

en: Size
kk: Көлем

en: Search
kk: Іздестіру

en: Reset
kk: Ысыру

en: Link
kk: Сілтеме

en: Image
kk: Сурет

en: Category
kk: Категория

en: Name
kk: Аты

en: Go to previous page
kk: Алдыңғы бетке көшу

en: Go to next page
kk: Келесі бетке көшу

en: Label
kk: Атауы

en: Preview
kk: Алдын-ала қарау

en: Help
kk: Көмек

en: Sunday
kk: Жексенбі

en: Monday
kk: Дүйсенбі

en: Tuesday
kk: Сейсенбі

en: Wednesday
kk: Сәрсенбі

en: Thursday
kk: Бейсенбі

en: Friday
kk: Жұма

en: Saturday
kk: Сенбі

en: Time
kk: Уақыт

en: View
kk: Қарау

en: Text
kk: Текст

en: Continue
kk: Жалғастыру

en: Created
kk: Құрылған

en: All
kk: Барлық

en: Add content
kk: Контент қосу

en: Page title
kk: Парақ тақырыбы

en: Block
kk: Блок

en: Logo
kk: Логотип

en: Header
kk: Үстіңгі деректеме

en: Footer
kk: Төменгі деректеме

en: Location
kk: Орналасуы

en: Promoted to front page
kk: Басты параққа шығарылған

en: Authored by
kk: Автор

en: Background color
kk: Фон түсі

en: Text color
kk: Мәтін түсі

en: Color
kk: Түс

en: User login
kk: Жүйеге кіру

en: Blog
kk: Блогі

en: Filters
kk: Фильтерлері

en: Save settings
kk: Теңшелімдерді сақтау

en: Link color
kk: Сілтеме түсі

en: Anonymous user
kk: Анонимді пайдаланушы

en: Language code
kk: Тілдің коды

en: Menu link title
kk: Мәзір сілтеме атауы

en: Powered by Drupal
kk: Drupal-да жұмыс істейді
