Open Y (8.x-0.4) - en to eu translation catalogue (107 entries)

en: Forms
eu: Formularioak

en: Home
eu: Azala

en: Title
eu: Izenburua

en: Images
eu: Irudiak

en: Previous
eu: Aurrekoa

en: Next
eu: Hurrengoa

en: select
eu: hautatu

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Content
eu: Edukia

en: Type
eu: Mota

en: Cancel
eu: Bertan behera utzi

en: Description
eu: Azalpena

en: Overview
eu: Ikuspegi orokorra

en: Edit
eu: Editatu

en: Date
eu: Data

en: Size
eu: Tamaina

en: Search
eu: Bilatu

en: Reset
eu: Garbitu

en: Link
eu: Esteka

en: Image
eu: Irudia

en: Category
eu: Kategoria

en: Name
eu: Izena

en: Go to previous page
eu: Joan aurreko orrira.

en: Go to next page
eu: Joan hurrengo orrira.

en: Label
eu: Etiketa

en: Preview
eu: Aurrebista

en: Help
eu: Laguntza

en: Summary
eu: Laburpena

en: Sunday
eu: Igandea

en: Monday
eu: Astelehena

en: Tuesday
eu: Asteartea

en: Wednesday
eu: Asteazkena

en: Thursday
eu: Osteguna

en: Friday
eu: Ostirala

en: Saturday
eu: Larunbata

en: Time
eu: Ordua

en: View
eu: Bista

en: Teaser
eu: Laburpena

en: Text
eu: Testua

en: ID
eu: IDa

en: Continue
eu: Jarraitu

en: Email
eu: Eposta

en: Files
eu: Fitxategiak

en: Created
eu: Sortua

en: All
eu: Guztiak

en: Active
eu: Aktiboa

en: Add content
eu: Edukia gehitu

en: Page title
eu: Orriaren izenburua

en: Block
eu: Blokea

en: Logo
eu: Logotipoa

en: Header
eu: Goiburua

en: Footer
eu: Orri-oina

en: Location
eu: Kokalekua

en: Promoted to front page
eu: Atariko orria sustatua

en: Authored by
eu: Honek egina:

en: home
eu: hasiera

en: Prev
eu: Aur

en: Address
eu: Helbidea

en: Desc
eu: Beheraka

en: Text color
eu: Testuaren kolorea

en: Color
eu: Kolore

en: User login
eu: Saioaren hasiera

en: Blog
eu: Bloga

en: Filters
eu: Iragazkiak

en: Save settings
eu: Gorde ezarpenak

en: Full
eu: Osoa

en: Activity
eu: Aktibitate

en: month
eu: hilabete

en: Days
eu: Egunak

en: Style
eu: Estiloa

en: Session
eu: Sesioa

en: Link color
eu: Estekaren kolorea

en: Changed
eu: Aldatuta

en: Document
eu: Dokumentua

en: ‹ Previous
eu: ‹ Aurrekoak

en: Next ›
eu: Hurrengoak ›

en: Related content
eu: Lotutako edukia

en: Tabs
eu: Fitxak

en: Anonymous user
eu: Erabiltzaile anonimoa

en: Apply
eu: Ezarri

en: Language code
eu: Hizkuntza kodea

en: Authenticated user
eu: Egiaztatutako erabiltzailea

en: Menu link title
eu: Menu estekaren izenburua

en: Administrator
eu: Kudeatzailea

en: Offset
eu: Desplazamendua

en: Machine name
eu: Makinaren izena

en: Data
eu: Datu

en: About
eu: (r)i buruz

en: Main navigation
eu: Nabigazio nagusia

en: Primary tabs
eu: Atal primarioak

en: Secondary tabs
eu: Atal sekundarioak

en: Locations
eu: Kokapenak

en: Menu links
eu: Menu estekak

en: mobile
eu: mugikorra

en: Items per page
eu: Elementuak orriak

en: - All -
eu: - Dena -

en: Publishing status
eu: Argitaratze egoera

en: Powered by Drupal
eu: Drupal-ekin indartua

en: Alert
eu: Alerta

en: Breadcrumbs
eu: Ogi-apurrak

en: Status messages
eu: Egoera mezuak

en: One Column
eu: Zutabe bakarra

en: Main page content
eu: Orrialde nagusiaren edukia

en: Term Description
eu: Terminoaren deskribapena

en: Asc
eu: Goraka

en: Full HTML
eu: HTML Guztia

en: User account menu
eu: Erabiltzaile kontuaren menua
