Open Y (8.x-0.4) - en to lt translation catalogue (119 entries)

en: Forms
lt: Formos

en: Home
lt: Pradžia

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Images
lt: Vaizdai

en: Previous
lt: Ankstesnis

en: Next
lt: Kitas

en: select
lt: pasirinkti

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Content
lt: Turinys

en: Type
lt: Tipas

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Description
lt: Aprašymas

en: On
lt: Įjungta

en: Overview
lt: Apžvalga

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Date
lt: Data

en: Size
lt: Dydis

en: Search
lt: Paieška

en: Reset
lt: Išvalyti

en: Link
lt: Nuoroda

en: Image
lt: Nuotrauka

en: Category
lt: Kategorija

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Go to previous page
lt: Atgal į buvusį puslapį

en: Go to next page
lt: Toliau į kitą puslapį

en: Label
lt: Etiketė

en: Preview
lt: Peržiūrėti

en: Help
lt: Pagalba

en: Summary
lt: Įžanga

en: Sunday
lt: Sekmadienis

en: Monday
lt: Pirmadienis

en: Tuesday
lt: Antradienis

en: Wednesday
lt: Trečiadienis

en: Thursday
lt: Ketvirtadienis

en: Friday
lt: Penktadienis

en: Saturday
lt: Šeštadienis

en: Icon
lt: Piktograma

en: Time
lt: Laikas

en: View
lt: Peržiūrėti

en: Teaser
lt: Įžanga

en: Text
lt: Tekstas

en: Layout
lt: Išdėstymas

en: Continue
lt: Tęsti

en: Email
lt: El. paštas

en: Files
lt: Failai

en: Created
lt: Sukurta

en: All
lt: Visi

en: Active
lt: Aktyvus

en: Add content
lt: Pridėti turinį

en: Area
lt: Plotas

en: Page title
lt: Puslapio pavadinimas

en: Block
lt: Blokas

en: Logo
lt: Logotipas

en: Off
lt: Išjungta

en: Header
lt: Antraštė

en: Footer
lt: Poraštė

en: Location
lt: Vieta

en: Promoted to front page
lt: Iškeltas į pagrindinį puslapį

en: Authored by
lt: Sukūrė

en: home
lt: pirmas

en: Prev
lt: Ankstesnis

en: Phone
lt: Telefonas

en: Address
lt: Adresas

en: Background color
lt: Fono spalva

en: Text color
lt: Teksto spalva

en: Color
lt: Spalva

en: User login
lt: Nariams

en: Blog
lt: Tinklaraštis

en: Class
lt: Klasė

en: Filters
lt: Filtrai

en: Save settings
lt: Išsaugoti nustatymus

en: Sort by
lt: Rikiuoti pagal

en: Full
lt: Pilnas

en: Are you sure you want to delete %name?
lt: Ar tikrai norite pašalinti %name?

en: Activity
lt: Aktyvumas

en: month
lt: mėnesis

en: Caption
lt: Antraštė

en: Days
lt: Dienos

en: Reference
lt: Nuoroda

en: Style
lt: Stilius

en: Session
lt: Sesija

en: Link color
lt: Nuorodos spalva

en: No results found
lt: Rezultatų nerasta

en: Changed
lt: Pakeista

en: Related content
lt: Susijęs turinys

en: Tabs
lt: Kortelės

en: Next page
lt: Sekantis puslapis

en: Anonymous user
lt: Anoniminis lankytojas

en: Apply
lt: Pritaikyti

en: Language code
lt: Kalbos kodas

en: Authenticated user
lt: Prisijungęs narys

en: Menu link title
lt: Meniu elemento pavadinimas

en: Administrator
lt: Administratorius

en: Machine name
lt: Mašininis pavadinimas

en: Data
lt: Duomenys

en: Skip to main content
lt: Pereiti į pagrindinį turinį

en: About
lt: Apie

en: Main navigation
lt: Pagrindinė navigacija

en: Upload images
lt: Įkelti paveikslėlius

en: Primary tabs
lt: Pirminės kortelės

en: Secondary tabs
lt: Antrinės kortelės

en: Menu links
lt: Meniu nuorodos

en: Items per page
lt: Vienetų kiekis puslapyje

en: - All -
lt: - Visos -

en: Pagination
lt: Puslapiavimas

en: Powered by Drupal
lt: Svetainė naudoja Drupal.

en: Status messages
lt: Būsenos žinutės

en: Main page content
lt: Pagrindinio puslapio turinys

en: Main background
lt: Pagrindinis fonas

en: Footer background
lt: Poraštės fonas

en: Previous page
lt: Buvęs puslapis

en: Footer menu
lt: Poraštės meniu

en: Full HTML
lt: Pilnas HTML

en: Administrative summary
lt: Administracinė santrauka

en: Submitted by @author_name on @date
lt: Paskelbė @author_name - @date

en: Primary admin actions
lt: Pirminiai administravimo veiksmai

en: User account menu
lt: Nario paskyros meniu

en: Basic block
lt: Paprastas blokas

en: Media name
lt: Medijos pavadinimas
