Open Y (8.x-0.4) - en to sr translation catalogue (58 entries)

en: Forms
sr: Форме

en: Home
sr: Почетна

en: Title
sr: Наслов

en: Next
sr: Следећи

en: Delete
sr: Избриши

en: Content
sr: Садржај

en: Type
sr: Tип

en: Cancel
sr: Поништи

en: Description
sr: Опис

en: Edit
sr: Измени

en: Date
sr: Датум

en: Size
sr: Величина

en: Search
sr: Претрага

en: Name
sr: Име

en: Label
sr: Ознака

en: Preview
sr: Преглед пре слања.

en: Sunday
sr: Недеља

en: Monday
sr: Понедељак

en: Tuesday
sr: Уторак

en: Wednesday
sr: Среда

en: Thursday
sr: Четвртак

en: Friday
sr: Петак

en: Saturday
sr: Субота

en: Time
sr: Време

en: View
sr: Преглед

en: Text
sr: Текст

en: ID
sr: ИД

en: Email
sr: Е-мејл адреса

en: Created
sr: Направљено

en: Page title
sr: Наслов стране

en: Block
sr: Блок

en: Logo
sr: Лого

en: Footer
sr: Подножје

en: Promoted to front page
sr: Постави на насловну страну

en: Text color
sr: Боја текста

en: Color
sr: Боја

en: User login
sr: Пријављивање корисника

en: Save settings
sr: Сачувај подешавања

en: Sort by
sr: Сортирај по

en: Link color
sr: Боја линкова

en: Changed
sr: Промењен

en: Anonymous user
sr: Непознати корисник

en: Language code
sr: Кȏд језика

en: Authenticated user
sr: Регистровани корисник

en: Mapping
sr: Мапирање

en: Administrator
sr: Администратор

en: Main navigation
sr: Главна навигација

en: Primary tabs
sr: Примарни табови

en: Secondary tabs
sr: Секундарни табови

en: Breadcrumbs
sr: Навигација са путањом

en: Status messages
sr: Статусне поруке

en: Main page content
sr: Главни садржај странице

en: UUID
sr: <em>UUID</em>

en: Full HTML
sr: Комплетан HTML

en: Site branding
sr: Лого

en: Submitted by @author_name on @date
sr: Поднео @author_name на дан @date

en: User account menu
sr: Мени корисничког налога

en: Basic block
sr: Основни блок
