Open Y (8.x-0.4) - en to si translation catalogue (25 entries)

en: Forms
si: ආකෘතිපත්‍ර

en: Home
si: නිවස

en: Title
si: මාතෘකාව

en: Images
si: රූප

en: Previous
si: පෙර

en: Next
si: ඊලඟ

en: select
si: තෝරන්න

en: Delete
si: මකාදමන්න

en: Content
si: අන්තර්ගතය

en: Type
si: වර්ගය

en: Cancel
si: අවලංගු කරන්න

en: Description
si: විස්තරය

en: Edit
si: සංස්කරණය

en: Date
si: දිනය

en: Search
si: සොයන්න

en: Link
si: සම්බන්ධය

en: Image
si: රූපය

en: Name
si: නම

en: Label
si: ලේබලය

en: Help
si: සහාය

en: Text
si: වගන්ති

en: Continue
si: පෙරට යන්න

en: All
si: සියල්ල

en: month
si: මාසය

en: Items per page
si: පිටුවක දිස්‌වන ඒකක
