Open Y (8.x-0.4) - en to sq translation catalogue (54 entries)

en: Home
sq: Shtëpia

en: Title
sq: Titulli

en: Delete
sq: Fshij

en: Content
sq: Përmbajtja

en: Type
sq: Lloji

en: Cancel
sq: Anulo

en: Description
sq: Përshkrimi

en: Overview
sq: Panorama

en: Edit
sq: Ndrysho

en: Date
sq: Data

en: Size
sq: Madhësia

en: Search
sq: Kërko

en: Reset
sq: Rifillo

en: Link
sq: Lidhje

en: Category
sq: Kategoria

en: Name
sq: Emri

en: Go to previous page
sq: Shko tek faqja paraardhëse

en: Go to next page
sq: Shko tek faqja në vazhdim

en: Preview
sq: Shikoje

en: Help
sq: Ndihmë

en: Sunday
sq: E djelë

en: Monday
sq: E hënë

en: Tuesday
sq: E martë

en: Wednesday
sq: E mërkurë

en: Thursday
sq: E enjte

en: Friday
sq: E premte

en: Saturday
sq: E shtunë

en: Time
sq: Ora

en: View
sq: Shfaq

en: Continue
sq: Vazhdo

en: Created
sq: Krijuar

en: All
sq: Të gjitha

en: Active
sq: Aktiv

en: Page title
sq: Titulli i faqes

en: Block
sq: Bllokuar

en: Logo
sq: Stema

en: Header
sq: Titulli

en: Footer
sq: Fund'faqe

en: Location
sq: Vendodhja

en: Promoted to front page
sq: Vendosur tek faqja qendrore

en: Authored by
sq: Krijuar nga

en: Text color
sq: Ngjyra e tekstit

en: Color
sq: Ngjyra

en: User login
sq: Identifikimi i përdoruesit

en: Blog
sq: Ditari

en: Filters
sq: Filtrat

en: Save settings
sq: Ruaj parametrat

en: Link color
sq: Ngjyra e lidhjes

en: Anonymous user
sq: Përdoruesi anonim

en: Language code
sq: Kodi i gjuhës

en: Menu link title
sq: Titulli i lidhjes në menu

en: About
sq: Informacione

en: Placement
sq: Vendosja

en: Powered by Drupal
sq: Fuqizuar nga Drupal
