Open Y (8.x-1.0) - en to az translation catalogue (101 entries)

en: Forms
az: Formalar

en: Home
az: Baş səhifə

en: Title
az: Başlıq

en: Next
az: İrəli

en: Delete
az: Sil

en: Content
az: Məzmun

en: Type
az: Növ

en: Cancel
az: Ləğv et

en: Description
az: İzahat

en: On
az: Aktiv

en: Overview
az: Ümumi baxış

en: Edit
az: Dəyiş

en: Date
az: Tarix

en: Size
az: Ölçü

en: Search
az: Axtarış

en: Reset
az: Sıfırlayın

en: Image
az: Şəkil

en: Category
az: Kateqoriya

en: Name
az: Ad

en: Go to previous page
az: Əvvəlki səhifəyə keç

en: Go to next page
az: Növbəti səhifəyə keç

en: Preview
az: Önizləmə

en: Help
az: Dəstək

en: Summary
az: Xülasə

en: Sunday
az: Bazar günü

en: Monday
az: Bazar ertəsi

en: Tuesday
az: Çərşənbə axşamı

en: Wednesday
az: Çərşənbə

en: Thursday
az: Cümə axşamı

en: Friday
az: Cümə

en: Saturday
az: Şənbə

en: Icon
az: İconka

en: Time
az: Vaxt

en: View
az: Görünüş

en: Teaser
az: Tizer

en: Text
az: Mətn

en: Layout
az: Şablon

en: ID
az: İD

en: Continue
az: Davam et

en: Files
az: Fayllar

en: Created
az: Yaradıldı

en: All
az: Hammısı

en: Active
az: Aktiv

en: Add content
az: Kontent əlavə et

en: Area
az: Sahə

en: Page title
az: Səhifə başlığı

en: Block
az: Blok

en: Logo
az: loqo

en: Off
az: Söndürülüb

en: Header
az: Başlıq

en: Footer
az: Aşağı hissə

en: Location
az: Məkan

en: Promoted to front page
az: Əsas səhifəyə yüksəldi

en: Authored by
az: Müəllifi

en: Desc
az: azaldın

en: Background color
az: Arxa rəng

en: Color
az: Rəng

en: User login
az: Loqin

en: Filters
az: Filtrlər

en: Save settings
az: Parametrləri yadda saxlayın

en: Sort by
az: Sırala

en: Full
az: Tam

en: Are you sure you want to delete %name?
az: %name silmək istədiyinizə əminsiniz?

en: Activity
az: Fəaliyyət

en: Caption
az: Başlıq

en: Reference
az: Istinad

en: Style
az: Stil

en: Session
az: Sessiya

en: Changed
az: Dəyişdi

en: Document
az: Sənəd

en: ‹ Previous
az: ‹ Əvvəlki

en: Next ›
az: Sonrakı ›

en: Tabs
az: Tablar

en: Next page
az: Növbəti səhifə

en: Anonymous user
az: Anonim istifadəçi

en: Apply
az: Yerinə yetir

en: Editor
az: Redaktor

en: Language code
az: Dil kodu

en: Authenticated user
az: Qeydiyyatdan keçmiş istifadəçi

en: Menu link title
az: Menyu linkinin başlığı

en: Mapping
az: Xəritəçəkmə

en: Offset
az: Ofset

en: Machine name
az: Maşın adı

en: Skip to main content
az: Əsas kontentə keçin

en: Favicon
az: Favikon

en: About
az: Haqqında

en: Main navigation
az: Əsas naviqasiya

en: Primary tabs
az: Əsas tablar

en: Secondary tabs
az: İkinci dərəcəli nişanlar

en: mobile
az: mobil

en: Items per page
az: Səhifə başına maddələr

en: - All -
az: - Hamısı -

en: Publishing status
az: Nəşr statusu

en: Pagination
az: Səhifələmə

en: Powered by Drupal
az: Drupal tərəfindən dəstəklənir

en: Alert
az: Xəbərdarlıq

en: Breadcrumbs
az: Çörək qırıntıları

en: Facility
az: Təsis

en: Status messages
az: Vəziyyət mesajları

en: Main page content
az: Əsas səhifə məzmunu

en: Previous page
az: Əvvəlki səhifə
