Open Y (8.x-1.0) - en to be translation catalogue (94 entries)

en: Forms
be: Анкеты

en: Home
be: Хатняя старонка

en: Title
be: Загаловак

en: Images
be: Малюнкі

en: Previous
be: Папярэдні

en: Next
be: Наступны

en: select
be: абраць

en: Delete
be: Выдаліць

en: Content
be: Змесціва

en: Type
be: Тып

en: Cancel
be: Адмяніць

en: Description
be: Апісанне

en: On
be: На

en: Overview
be: Агляд

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: Date
be: Дата

en: Size
be: Памер

en: Search
be: Пошук

en: Reset
be: Скінуць

en: Link
be: Спасылка

en: Image
be: Малюнак

en: Category
be: Катэгорыя

en: Name
be: Імя

en: Go to previous page
be: Да папярэдняй старонкі

en: Go to next page
be: Да наступнай старонкі

en: Label
be: Подпіс

en: Preview
be: Перапрагледзець

en: Help
be: Дапамога

en: Summary
be: Падсумаванне

en: Sunday
be: нядзеля

en: Monday
be: панядзелак

en: Tuesday
be: аўторак

en: Wednesday
be: серада

en: Thursday
be: чацьвер

en: Friday
be: пятніца

en: Saturday
be: субота

en: Program
be: Праграма

en: Time
be: Час

en: View
be: Праглядзець

en: Teaser
be: Цвялілка

en: Text
be: Тэкст

en: ID
be: Iдэнтыфікатар

en: Continue
be: Працягнуць

en: Email
be: Адрас E-mail

en: Files
be: Файлы

en: Created
be: Створана

en: All
be: Усе

en: Active
be: Актыўна

en: Add content
be: Дадаць змесціва

en: Page title
be: Загаловак старонкі

en: Block
be: Блок

en: Logo
be: Лагатып

en: Header
be: Загаловак

en: Footer
be: Ніжні калантытул

en: Location
be: Месцазнаходжанне

en: Promoted to front page
be: Прасунутае на галоўную старонку

en: Authored by
be: Аўтар:

en: Prev
be: Папярэдні

en: Background color
be: Колер фона

en: Text color
be: Колер  тэксту

en: Color
be: Колер

en: User login
be: Уваход для карыстальнікаў

en: Blog
be: Блог

en: Banner
be: Банэр

en: Filters
be: Фільтры

en: Save settings
be: Захаваць налады

en: Sort by
be: Сартаваць па

en: month
be: месяц

en: Caption
be: Загаловак

en: Days
be: Дні

en: Session
be: Сесія

en: Link color
be: Колер спасылак

en: Anonymous user
be: Ананімны карыстальнік

en: Apply
be: Ужыць

en: Language code
be: Код мовы

en: Menu link title
be: Загаловак пункта меню

en: Administrator
be: Адміністратар

en: Machine name
be: Машынная назва

en: Data
be: Дадзенныя

en: Skip to main content
be: Перайсці да асноўнага змесціва

en: About
be: Аб

en: Main navigation
be: Галоўная навігацыя

en: Primary tabs
be: Першасныя табы

en: Secondary tabs
be: Другасныя табы

en: Placement
be: Пазіцыя

en: Publishing status
be: Статус публікацыі

en: Powered by Drupal
be: Працуе на Drupal

en: Status messages
be: Паведамленні статусу

en: Main page content
be: Кантэнт галоўнай старонкі

en: Main background
be: Асноўны фон

en: Footer background
be: Фон футэру

en: Administrative summary
be: Адміністрацыйнае падсумаванне

en: User account menu
be: Меню рахункаў карыстальнікаў

en: Basic block
be: Звычайны блок
