Open Y (8.x-1.0) - en to gl translation catalogue (116 entries)

en: Forms
gl: Formularios

en: Home
gl: Inicio

en: Title
gl: Título

en: Images
gl: Imaxes

en: Previous
gl: Anterior

en: Next
gl: Seguinte

en: select
gl: seleccionar

en: Delete
gl: Borrar

en: Content
gl: Contido

en: Type
gl: Tipo

en: Cancel
gl: Cancelar

en: Description
gl: Descrición

en: On
gl: Activo

en: Overview
gl: Vista xeral

en: Edit
gl: Editar

en: Date
gl: Data

en: Size
gl: Tamaño

en: Search
gl: Buscar

en: Reset
gl: Reiniciar

en: Link
gl: Ligazón

en: Image
gl: Imaxe

en: Category
gl: Categoría

en: Name
gl: Nome

en: Go to previous page
gl: Ir á páxina anterior

en: Go to next page
gl: Ir á seguinte páxina

en: Label
gl: Etiqueta

en: Preview
gl: Vista previa

en: Help
gl: Axuda

en: Summary
gl: Resumo

en: Sunday
gl: Domingo

en: Monday
gl: Luns

en: Tuesday
gl: Martes

en: Wednesday
gl: Mércores

en: Thursday
gl: Xoves

en: Friday
gl: Venres

en: Saturday
gl: Sábado

en: Icon
gl: Icona

en: Time
gl: Hora

en: View
gl: Ver

en: Teaser
gl: Resumo

en: Text
gl: Texto

en: Layout
gl: Disposición

en: Continue
gl: Continuar

en: Email
gl: Correo electrónico

en: Files
gl: Ficheiros

en: Created
gl: Creado

en: All
gl: Todo

en: Active
gl: Activo

en: Add content
gl: Agregar contido

en: Area
gl: Área

en: Page title
gl: Título da páxina

en: Block
gl: Bloque

en: Logo
gl: Logotipo

en: Off
gl: Desactivado

en: Header
gl: Encabezado

en: Footer
gl: Pé de páxina

en: Location
gl: Localización

en: Promoted to front page
gl: Promocionado á páxina principal

en: Gallery
gl: Galería

en: Authored by
gl: Creado por

en: Prev
gl: Ant

en: Phone
gl: Teléfono

en: Address
gl: Enderezo

en: Background color
gl: Cor de fondo

en: Text color
gl: Cor do texto

en: Color
gl: Cor

en: User login
gl: Iniciar sesión

en: Blog
gl: Blogue

en: Class
gl: Clase

en: Filters
gl: Filtros

en: Save settings
gl: Gardar os axustes

en: Sort by
gl: Ordenar por

en: Full
gl: Completo

en: Are you sure you want to delete %name?
gl: Seguro que desexa borrar %name?

en: month
gl: mes

en: Caption
gl: Lenda

en: Reference
gl: Referencia

en: Style
gl: Estilo

en: Session
gl: Sesión

en: Link color
gl: Color das ligazóns

en: Changed
gl: Cambiado

en: ‹ Previous
gl: ‹ Anterior

en: Next ›
gl: Seguinte ›

en: Related content
gl: Contido relacionado

en: Tabs
gl: Lapelas

en: Next page
gl: Páxina Seguinte

en: Anonymous user
gl: Usuario anónimo

en: Apply
gl: Aplicar

en: Language code
gl: Código do idioma

en: Authenticated user
gl: Usuario autenticado

en: Menu link title
gl: Título da ligazón do menú

en: Mapping
gl: Mapeo

en: Administrator
gl: Administrador

en: Offset
gl: Desprazamento

en: Machine name
gl: Nome de sistema

en: Skip to main content
gl: Ir o contido principal

en: About
gl: Información

en: Main navigation
gl: Navegación principal

en: Primary tabs
gl: Lapelas principais

en: Secondary tabs
gl: Lapelas secundarias

en: Locations
gl: Ubicacións

en: Placement
gl: Ubicación

en: Items per page
gl: Elementos por páxina

en: - All -
gl: - Todo -

en: Pagination
gl: Paxinación

en: Breadcrumbs
gl: Migas de pan

en: Status messages
gl: Mensaxes de estado

en: Main page content
gl: Contido da páxina principal

en: Main background
gl: Fondo principal

en: Footer background
gl: Fondo do pé da páxina

en: Previous page
gl: Páxina anterior

en: Full HTML
gl: HTML completo

en: Site branding
gl: Marca do sitio

en: Submitted by @author_name on @date
gl: Enviado por @author_name o @date

en: File link
gl: Ligazón do arquivo

en: Primary admin actions
gl: Accións primarias de administración
