Open Y (8.x-1.0) - en to lv translation catalogue (125 entries)

en: Forms
lv: Formas

en: Home
lv: Sākums

en: Title
lv: Nosaukums

en: Images
lv: Attēli

en: Previous
lv: Iepriekšējais

en: Next
lv: Tālāk

en: select
lv: izvēlēties

en: Delete
lv: Dzēst

en: Content
lv: Saturs

en: Type
lv: Veids

en: Cancel
lv: Atcelt

en: Description
lv: Apraksts

en: On
lv: Aktīvs

en: Overview
lv: Pārskats

en: Edit
lv: Labot

en: Date
lv: Datums

en: Size
lv: Izmērs

en: Search
lv: Meklēt

en: Reset
lv: Attīrīt

en: Link
lv: Saite

en: Image
lv: Attēls

en: Category
lv: Kategorija

en: Name
lv: Nosaukums

en: Go to previous page
lv: Uz iepriekšējo lapu

en: Go to next page
lv: Uz nākamo lapu

en: Label
lv: Etiķete

en: Preview
lv: Priekšskatījums

en: Help
lv: Palīdzība

en: Summary
lv: Kopsavilkums

en: Sunday
lv: Svētdiena

en: Monday
lv: Pirmdiena

en: Tuesday
lv: Otrdiena

en: Wednesday
lv: Trešdiena

en: Thursday
lv: Ceturtdiena

en: Friday
lv: Piektdiena

en: Saturday
lv: Sestdiena

en: Program
lv: Programma

en: Icon
lv: Ikona

en: Time
lv: Laiks

en: View
lv: Skatīt

en: Teaser
lv: Ievadteksts

en: Text
lv: Teksts

en: Layout
lv: Izkārtojums

en: Continue
lv: Turpināt

en: Email
lv: E-pasts

en: Files
lv: Faili

en: Created
lv: Izveidots

en: All
lv: Visi

en: Active
lv: Aktīvs

en: Add content
lv: Pievienot saturu

en: Area
lv: Apgabals

en: Page title
lv: Lapas nosaukums

en: Block
lv: Bloks

en: Off
lv: Izslēgts

en: Header
lv: Galvene

en: Footer
lv: Kājene

en: Location
lv: Atrašanās vieta

en: Promoted to front page
lv: Izvirzīts uz sākumlapu

en: Gallery
lv: Galerija

en: Authored by
lv: Autors

en: Prev
lv: Iepr

en: Phone
lv: Telefona numurs

en: Fax
lv: Faks

en: Address
lv: Adrese

en: Desc
lv: Dilst.

en: Background color
lv: Fona krāsa

en: Text color
lv: Teksta krāsa

en: Color
lv: Krāsa

en: User login
lv: Lietotāja pieslēgums

en: Blog
lv: Blogs

en: Banner
lv: Baneris

en: Filters
lv: Filtri

en: Save settings
lv: Saglabāt iestatījumus

en: Sort by
lv: Kārtot pēc

en: Full
lv: Pilns

en: Are you sure you want to delete %name?
lv: Vai tiešām dzēst %name?

en: Activity
lv: Aktivitāte

en: month
lv: mēnesis

en: Caption
lv: Paraksts

en: Days
lv: Dienas

en: Reference
lv: Atsauce

en: Style
lv: Stils

en: Diff
lv: Izmaiņas

en: Session
lv: Sesija

en: Link color
lv: Saišu krāsa

en: Changed
lv: Labots

en: Document
lv: Dokuments

en: ‹ Previous
lv: ‹ Iepriekšējais

en: Next ›
lv: Nākamais ›

en: Tabs
lv: Cilnes

en: Next page
lv: Nākamā lapa

en: Anonymous user
lv: Anonīms lietotājs

en: Apply
lv: Apstiprināt

en: Editor
lv: Redaktors

en: Language code
lv: Valodas kods

en: Authenticated user
lv: Autentificēts lietotājs

en: Menu link title
lv: Izvēlnes saites nosaukums

en: Mapping
lv: Attiecinājums

en: Administrator
lv: Administrators

en: Offset
lv: Atkāpe

en: Machine name
lv: Mašīnvārds

en: Data
lv: Dati

en: Skip to main content
lv: Pārlekt uz galveno saturu

en: Favicon
lv: Favikona

en: About
lv: Par

en: Main navigation
lv: Galvenā navigācija

en: Upload images
lv: Augšupielādēt attēlus

en: Primary tabs
lv: Primārās cilnes

en: Secondary tabs
lv: Sekundārās cilnes

en: Directions
lv: Virzieni

en: Menu links
lv: Izvēlnes saites

en: mobile
lv: mobilā

en: Items per page
lv: Vienumi vienā lapā

en: - All -
lv: - Visi -

en: Powered by Drupal
lv: Balstīts uz Drupal

en: Status messages
lv: Statusa ziņas

en: Main page content
lv: Galvenās lapas saturs

en: Main background
lv: Vispārējais fons

en: Footer background
lv: Kājenes fons

en: Full HTML
lv: Pilns HTML

en: Administrative summary
lv: Administratīvais kopsavilkums

en: Primary admin actions
lv: Primārās administratora darbības

en: User account menu
lv: Lietotāja konta izvēlne

en: Basic block
lv: Vienkāršs bloks

en: Site section links
lv: Vietnes sadaļu saites
