Open Y (8.x-1.1) - en to se translation catalogue (31 entries)

en: Home
se: Álgosiidu

en: Title
se: Bajilčala

en: Images
se: Govat

en: select
se: vállje

en: Delete
se: Sihko

en: Content
se: Sisdoallu

en: Type
se: Šládja

en: Cancel
se: Hilggo

en: Description
se: Čilgehus

en: Edit
se: Rievdat

en: Date
se: Dáhton

en: Search
se: Oza

en: Image
se: Govva

en: Name
se: Namma

en: Go to previous page
se: Mana ovddit siidui

en: Go to next page
se: Mana boahtte siidui

en: Help
se: Veahkki

en: Sunday
se: Sotnabeaivi

en: Monday
se: Vuossárga

en: Tuesday
se: Maŋŋebárga

en: Wednesday
se: Gaskavahkku

en: Thursday
se: Duorastat

en: Friday
se: Bearjadat

en: Saturday
se: Lávvardat

en: View
se: Čájet

en: Teaser
se: Ingreassa

en: Created
se: Almmuhuvvon

en: All
se: Buot

en: Sort by
se: Sirre

en: Video
se: Filbma

en: About
se: Birra
