Open Y (8.x-1.0) - en to br translation catalogue (21 entries)

en: Forms
br: Furmskridoù

en: Home
br: Degemer

en: Title
br: Titl

en: Images
br: Skeudennoù

en: Previous
br: Diarog

en: Next
br: Da heul

en: Delete
br: Dilemel

en: Edit
br: Kemmañ

en: Search
br: Enklask

en: View
br: Gwel

en: Text
br: Testenn

en: Continue
br: Kenderc'hel

en: Email
br: Chomlec'h postel

en: Add content
br: Ouzhpennañ endalc'had

en: home
br: degemer

en: Color
br: Liv

en: Editor
br: Embanner

en: Language code
br: Yezh ar c'hod

en: Mapping
br: Kartennadurezh

en: Administrator
br: Melestrer

en: About
br: Diwar-benn
