Open Y Activity Finder (4.0.2) - en to am translation catalogue (7 entries)

en: Title
am: ዓርእስት

en: Next
am: ቀጣይ

en: Register
am: ይመዝገቡ

en: Type
am: ዓይነት

en: Disabled
am: ቦዘኔ

en: Block
am: ጥምር

en: Location
am: ቦታ
