Open Y Activity Finder (4.0.2) - en to pl translation catalogue (32 entries)

en: Title
pl: Tytuł

en: Next
pl: Dalej

en: Register
pl: Rejestracja

en: Type
pl: Typ

en: Age
pl: Wiek

en: Disabled
pl: Wyłączone

en: On
pl: Włączony

en: Logs
pl: Dzienniki

en: Category
pl: Kategoria

en: results
pl: wyniki

en: Block
pl: Blok

en: Off
pl: Wyłączony

en: Location
pl: Położenie

en: Details
pl: Szczegóły

en: Prev
pl: Poprzedni

en: Week
pl: Tydzień

en: Day
pl: Dzień

en: Weeks
pl: Tygodni

en: Full
pl: Pełny

en: Show
pl: Pokaż

en: Days
pl: Dni

en: Changed
pl: Zmieniono

en: log
pl: dziennika

en: Gender:
pl: Płeć:

en: Hide
pl: Ukryj

en: Clear All
pl: Wyczyść wszystko

en: Keyword
pl: Słowo kluczowe

en: Created on
pl: Utworzono

en: Day of week
pl: Dzień tygodnia

en: checkboxes
pl: pole wyboru

en: Anytime
pl: Kiedykolwiek

en: Hash
pl: Hasz
