Open Y Activity Finder (4.0.2) - en to ta translation catalogue (8 entries)

en: Title
ta: தலைப்பு

en: Type
ta: வகை

en: Disabled
ta: செயலற்றதாக்கப்பட்டது

en: Category
ta: வகை

en: Block
ta: கட்டம்

en: Location
ta: இடம்

en: Details
ta: விபரங்கள்

en: checkboxes
ta: சரிபார்ப்புப் பெட்டிகள்
