Open Y Activity Finder (4.0.2) - en to af translation catalogue (14 entries)

en: Title
af: Titel

en: Next
af: Volgende

en: Register
af: Registreer

en: Type
af: Tipe

en: Age
af: Ouderdom

en: Disabled
af: Gedeaktiveer

en: On
af: Op

en: Logs
af: Logboeke

en: Category
af: Kategorie

en: results
af: resultate

en: Block
af: Blok

en: Location
af: Ligging

en: Show
af: Vertoon

en: checkboxes
af: merkboksies
