Open Y Activity Finder (4.0.2) - en to ast translation catalogue (10 entries)

en: Title
ast: Títulu

en: Type
ast: Triba

en: Disabled
ast: Desactiváu

en: Logs
ast: Rexistros

en: Category
ast: Categoría

en: results
ast: Resultaos

en: Block
ast: Bloque

en: Location
ast: Llugar

en: Details
ast: Detalles

en: Show
ast: Amosar
