Open Y Activity Finder (4.0.2) - en to az translation catalogue (17 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: Next
az: İrəli

en: Register
az: Qeydiyyatdan keçin

en: Type
az: Növ

en: Disabled
az: Söndürülüb

en: On
az: Aktiv

en: Category
az: Kateqoriya

en: Block
az: Blok

en: Off
az: Söndürülüb

en: Location
az: Məkan

en: Details
az: Detallar

en: Day
az: Gün

en: Full
az: Tam

en: Show
az: Göstər

en: Changed
az: Dəyişdi

en: Hide
az: Gizlət

en: Keyword
az: Açar söz
