Open Y Activity Finder (4.0.2) - en to be translation catalogue (25 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: Next
be: Наступны

en: Register
be: Зарэгістраваць/ца

en: Type
be: Тып

en: Age
be: Узрост

en: Disabled
be: Выключана

en: On
be: На

en: Logs
be: Логі

en: Category
be: Катэгорыя

en: Program
be: Праграма

en: results
be: вынікі

en: Block
be: Блок

en: Location
be: Месцазнаходжанне

en: Details
be: Падрабязна

en: Prev
be: Папярэдні

en: Week
be: Тыдзень

en: Day
be: Дзень

en: Show
be: Паказаць

en: Days
be: Дні

en: logs
be: лёгі

en: Hide
be: Схаваць

en: Email:
be: E-mail:

en: Day of week
be: Дзень тыдня

en: checkboxes
be: чэкбоксы

en: tabs
be: панэлі
