Open Y Activity Finder (4.0.2) - en to bg translation catalogue (16 entries)

en: Title
bg: Заглавие

en: Next
bg: Още

en: Type
bg: Тип

en: Disabled
bg: Деактивиран

en: On
bg: Включи

en: Logs
bg: Регистри

en: Category
bg: Категория

en: results
bg: Резултати

en: Block
bg: Блокирай

en: Off
bg: Изключи

en: Location
bg: Местоположение

en: Details
bg: Детайли

en: Day
bg: Ден

en: Show
bg: Покажи

en: Hide
bg: Скрий

en: checkboxes
bg: с отметки
