Open Y Activity Finder (4.0.2) - en to bn translation catalogue (13 entries)

en: Title
bn: শিরোনাম

en: Next
bn: পরবর্তী

en: Type
bn: টাইপ

en: Disabled
bn: অকার্যকর

en: Category
bn: বিভাগ

en: Block
bn: ব্লক

en: Location
bn: অবস্থান

en: Details
bn: বিস্তারিত

en: Prev
bn: পূর্ব

en: Day
bn: দিন

en: Show
bn: দেখাও

en: Hide
bn: লুকাও

en: Email:
bn: ইমেইল:
